bestblogir
سه شنبه 5 دی 1396 :: نویسنده : نویسنده Ž


فواید رابطه جنسی برای زنان تنها به صورت یک رابطه شهوت گونه برای ارضای امیال غریزی خلاصه نمی شود، رابطه زناشویی برای بانوان موجب نشاط، آرامش، تنطیم هورمون های زنانه، پوست سالم و … می گردد.

رابطه جنسی بانوان یک رابطه مرموز است. نحوه به ارگاسم رسیدن آن ها سخت و پیچیده و لذت بردن آن ها از برقراری رابطه جنسی با شوهر، متفاوت است. برخی به اشتباه گمان می کنند رابطه جنسی جز یک رابطه ساده شهوت آفرین چیز بیشتری نیست و بانوان تنها سودی که از این رابطه می برند لذت جنسی است.

همین تفکر غلط باعث می شود تا با توجه به پیچیده بودن ارگاسم بانوان و سخت تر ارضا شدن آن ها نسبت به شوهر، ارضا نشدن آن ها در برخی رابطه های زناشویی ایجاد نوعی دلزدگی از رابطه جنسی شود. این درحالی است که رابطه جنسی برای بانوان علاوه بر لذت خواص فوق العاده زیادی دارد که نام بردن تک تک آن ها زمان زیادی خواهد برد. بانوان اگر از خواص رابطه جنسی مطلع باشند شاید با دید بهتری به رابطه جنسی نگریسته و از آن بیشتر استقبال کنند.

در ادامه با برخی از فواید رابطه جنسی برای زنان آشنا می شویم.

آرامشی وصف ناپذیر

آرامش یکی از مواردی است که می توان به جرات و با اطمینان در مورد آن صحبت کرد. آرامشی که از راه برقراری رابطه جنسی سالم و صحیح با شوهر نصیب زن می شود، به هیچ عنوان با آرامش های دیگر قابل مقایسه نیست. اگر ارگاسم به اوج خود برسد، مطمئنا این آرامش نیز بیشتر خواهد بود. حتی بانوانی که در لحظه ارگاسم شروع به گریه می کنند هم حس آرامش را با تمام وجود لمس می کنند.


مطالب مرتبط: روش‌ها و تکنیک‌های دست‌یابی به ارگاسم زنان


یکی از نشانه های آرامش بانوان و حتی مردان، خواب راحتی است که بعد از رابطه جنسی سراغ هر دویآن ها می آید. هر چند این خواب برای بانوان کمتر است اما نشان از آرامش درونی وی دارد.

فواید رابطه جنسی پر نشاط


نشاط شور انگیز

از فواید رابطه جنسی برای بانوان که بلافاصله بعد از آرامش سراغشان می آید، نشاط است. نشاطی وصف ناپذیر که به هیچ عنوان قابل اندازه گیری نیست. پس از اتمام رابطه جنسی ای که به ارگاسم زن ختم شده باشد، وی انرژی فوق العاده زیادی در خود حس می کند؛ انرژی ای که خود وی هم نمی داند چگونه باید آن را صرف کند. خنده های مکرر ، ناز و عشوه های زنانه و موارد مختلف دیگر خود از مهمترین دلایل نشاط زنان بعد از رابطه جنسی است.

نشاط از فواید رابطه جنسی

تنظیم هورمون های زنانه

یکی از مهمترین ویژگی های رابطه جنسی، تنظیم هورمون های زنانه در بانوان است. شاید مهمترین فایده رابطه جنسی برای بانوان بعد از آرامش و نشاط همین تنظیم هورمون ها باشد. در واقع عشق بازی با همسر هورمون های زنانه را در زن تنظیم می کند.

به همین علت است که پزشکان برای درمان مشکلات مختلف زنانه، به زنان متاهل تاکید دارند که رابطه جنسی خود با شوهرشان را منظم کنند. رابطه منظم می تواند حتی مشکلات نازایی را در برخی بانوان برطرف کند.

تنظیم هورمون های زنانه از فواید رابطه جنسی


رابطه جنسی و تنظیم عادت ماهیانه

تعداد دفعات رابطه جنسی روی تنظیم عادت ماهیانه تاثیرگذار است. طبق تحقیقات دانشمندان، بانوانی که در هفته بیش از دوبار آمیزش جنسی با همسر خود را تجربه می کنند ، قاعدگی منظم تری نسبت به بانوان با میزان رابطه جنسی کمتر دارند. جالب تر اینکه زنان مطلقه و یا زنانی که با همسر خود به ندرت رابطه جنسی دارند، عادت ماهیانه بسیار نامنظمی دارند!


حتما بخوانید: تعداد طبیعی رابطه جنسی در هفتهپوست سالم تر با رابطه جنسی منظم

یکی از ویژگی جالب توجه بانوان، تاثیر مثبت رابطه جنسی بر روی پوست آن ها است. زنان کافی است پس از رابطه جنسی به پوست خود دست بگذارند تا لطافت آن را حس کنند. نکته جالب توجه این است که این لطافت اگر رابطه جنسی به صورت منظم انجام شود، به صورت دائمی وجود خواهد داشت.

در هنگام برقراری رابطه جنسی، کلاژن پوست با شدت بیشتری ترشح شده و عملکرد بهتری از خود نشان می دهد. علاوه بر این به علت بالا رفتن سرعت گردش خون و آزاد شدن اکسیژن بیشتر توسط آن ها، پوست باطراوت و زیبا تر می شود. برخی مهمترین فایده رابطه جنسی را جوان ماندن پوست می دانند نه چیز دیگر!

پوست سالم از فواید رابطه جنسی

کاهش استرس یکی از فواید رابطه جنسی

یکی از فواید اثبات شده برای بانوان در رابطه جنسی، کاهش استرس است. بانوان با رابطه جنسی موفق و رسیدن به ارگاسم، لذتی فوق العاده را کسب می کنند که همین لذت باعث ترشح هورمونی در مغز می شود. این هورمون می تواند استرس را در بانوان کاهش داده و از بین ببرد. کاهش استرس که از فواید رابطه جنسی برای بانوان است، از بروز مشکلات عروقی و قلبی نیز جلوگیری می کند.

جلوگیری از پوکی استخوان در پیری

یکی از فواید رابطه جنسی برای بانوان ، جلوگیری از پوکی استخوان است. همانطور که می دانید یکی از عوارضی که در دوران یائسگی به سراغ بانوان می آید پوکی استخوان است. در صورتی که در دوران جوانی روابط جنسی منظمی وجود داشته باشد از بروز پوکی استخوان در پیری پیشگیری می شود.

سخن پایانی

آنچه که گفته شد تنها بخشی از فواید رابطه جنسی برای بانوان بود. نگرستین به رابطه جنسی به عنوان یک رابطه شهوانی مشکلاتی را ایجاد می کند. دانستن برخی از خواص گفته شده و دقت به آن ها هم باعث ترغیب زنان به ایجاد رابطه جنسی با همسر می شود و هم ایجاد عشق و محبت در خانواده را افزایش می دهد.

گروه سلامت ستارهلینک منبع

مطلب فواید رابطه جنسی برای زنان در سایت مفیدستان.


لینک منبع و پست :فواید رابطه جنسی برای زنان
http://mofidestan.ir/%d9%81%d9%88%d8%a7%db%8c%d8%af-%d8%b1%d8%a7%d8%a8%d8%b7%d9%87-%d8%ac%d9%86%d8%b3%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b2%d9%86%d8%a7%d9%86/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


اولین ابراز احساسات

چگونه زبان بدن خانم هایی که به ما علاقه مند هستند را بخوانیم؟

به چهره او نگاه کنید. وقتی زنان به کسی علاقه مند باشند، اعضای چهره شان در مواجهه با آن شخص بیشتر حرکت می کند. به ابروها، لبها و چشم های آنها نگاه کنید تا ببیند به چیزهایی که شما می گویید چگونه واکنش نشان می دهند. در ادامه چند مورد را ذکر می کنیم که باید به آنها دقت کنید:


• بالا رفتن ابروها. این حالت در موقعیت های مختلفی به کار می رود، اما در اکثر مواقع، نشانه خوبی است. وقتی بالا رفتن ابروها با لبخند و سر تکان دادن همراه باشد، به معنای آن است که با صحبتهای شما موافق است حتی اگر فقط به خاطر آن باشد که گوینده اش شما هستید. زنان ابروهای خود را بعد از ارتباط چشمی هم بالا می اندازند تا نشان دهند آنچه می بینند را می پسندند.


• لب های ناآرام. اگر در هنگام فکر کردن یا گوش دادن به صحبت های شما لب های خود را می جود، می خواهد توجه شما را جلب کند و بنابراین، احتمالا به شما علاقه مند است.


• اتساع مردمک چشم. هم در مردان و هم در زنان، هنگامی که فرد با شخص مورد علاقه اش در حال صحبت باشد، مردمک چشمش باز می شود. این پدیده زمانی بهتر ظاهر می شود که در محیط روشن قرار داشته باشید؛ وگرنه قرار گرفتن در محیط تاریک به طور طبیعی موجب اتساع مردمک می شود.


• پلک زدن بیش از حد. زنی که به شما علاقه مند باشد، هنگام مواجهه با شما کمی سریعتر از حالت معمول پلک می زند.

چگونه زبان بدن خانم هایی که به ما علاقه مند هستند را بخوانیم؟


توجه به جایی که او قرار می گیرد. زنان علاقه مند، در جایی نزدیک به شما قرار می گیرند. اگر پشت یک میز نشسته باشید، ممکن است سرش را روی یک یا هر دو دستش قرار دهد تا به شما نزدیکتر شود.


مراقب دستان باز او باشید. اگر روی صندلی اش و در عقب نشسته و دست به سینه است، احتمالا بی حوصله یا بی علاقه شده است. با باز کردن سر حرف و صحبت در مورد او و زندگی اش، مجددا او را به خودتان علاقه مند کنید.

چگونه زبان بدن خانم هایی که به ما علاقه مند هستند را بخوانیم؟

به انگشتان او توجه کنید


زنانی که به شما علاقه مند باشند، از انگشتانشان برای به حرکت در آوردن جواهراتی که دارند، یا بازی با عینکشان استفاده می کنند.


بازی کردن با جواهرات. وقتی یک زن در اطراف کسی که به او علاقه مند است قرار داشته باشد، ضربان قلبش سریعتر می شد. این باعث می شود او احساس هیجان عصبی کند. برای خروج از این تنش، حلقه ای که دستش هست را پیچ و تاب می دهد، با گوشواره هایش بازی می کند، یا گردنبندش را می کشد و رها می کند. همچنین ممکن است پاهایش را مدام تکان دهد تا از شر این انرژی اضافه خلاص شود.


وقتی یک دختر با بینی اش بازی می کند، معمولا تلاش می کند آن را پنهان کند، اما شما باید به او بگویید که بینی اش زیباست. این کار موانع روانشناختی را از سر راه بر می دارد و شما و شریکتان را در سطح بالاتری از صمیمیت قرار می دهد.

زنی که به شما علاقه مند باشد در مقابل شما پاهایش را روی هم می اندازد. اگر پای بالایی به سمت شما باشد، علامت ویژه و خوبی است.

مرحله آشناییبه ارتباط های چشمی دقت کنید. یک زن با شروع نگاه کردن در چشم های شما. به شما می گوید که جالب ترین فرد حاضر در زندگی اش هستید.

چگونه زبان بدن خانم هایی که به ما علاقه مند هستند را بخوانیم؟

عوامل خنده او را پیدا کنید. دقت کنید که او وقتی کنار شماست، در مقایسه با وقتی که با افراد دیگر است، چقدر لبخند می زند یا می خندد. اغلب اوقات، زنی که به شما علاقه مند است، برایش سخت است در حضور شما خنده اش را متوقف کند. این می تواند در طی یک مکالمه با شما باشد.

او در طی مکالمه با شما مدام لبخند می زند، و حتی به بی مزه ترین جوک هایتان می خندد. همچنین زمانی که در یک مکالمه ی متفاوت در همان اتاق شرکت دارد، به هر صدای بلند و رفتار خشن و بی ادبانه او هم توجه کنید؛ این ها علائمی قطعی هستند که نشان می دهند او توجه شما را می خواهد.

به حرکات انعکاسی اش توجه کنید. اغلب اوقات، زنی که به شما علاقه نمند است به شکل ناخودآگاهی کارهای شما را تکرار می کند. این نشان می دهد که هر دوی شما روی یک طول موج حرکت می کنید و بنابراین می توانید صمیمیت را در رابطه خود افزایش دهید.لینک منبع

مطلب زبان بدن خانمی که به شما علاقمند است! در سایت مفیدستان.


لینک منبع و پست :زبان بدن خانمی که به شما علاقمند است!
http://mofidestan.ir/%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d8%af%d9%86-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%85%db%8c-%da%a9%d9%87-%d8%a8%d9%87-%d8%b4%d9%85%d8%a7-%d8%b9%d9%84%d8%a7%d9%82%d9%85%d9%86%d8%af-%d8%a7%d8%b3%d8%aa/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
http://www.arzanshodeh.com/wp-content/uploads/2017/11/cropped-ic-1.png
اطلاعیه:
پایگاه اینترنتی ارزان شده به مدت 4 ماه آگهی شما را بصورت رایگان ثبت میکند.

آگهی شما همزمان در:

* سایت ارزان‌شده arzanshodeh.com
*کانال تلگرامی ارزان‌شده arzansodeh@
* اینیستاگرام ارزان‌شده arzanshodeh

قرار می گیرد.

با ثبت آگهی فروش خودرو و موتور سیکلت در پایگاه اینترنتی ارزان شده ، در ساده ترین و سریعترین زمان ممکن آگهی خرید و فروش، خودرو و موتور سیکلت را ثبت و نمایش دهید.

* هر چقدر توضیحات شما در آگهی کامل تر باشد، امکان نمایش و فروش سریعتر و بهتر فراهم می گردد.

* با گذاشتن عکس هایی از زوایای مختلف و داخل خودرو، امکان نمایش آگهی و انتخاب را برای خریداران ، آسان می کنید.


سایت ارزان‌شده

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


درباره وبلاگمدیر وبلاگ : نویسنده Ž
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات